VLOŽIT INZERÁT
VÝŠE PŮJČKY:
OD 1 000 KČ
DO 10 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 5 000 KČ
DO 50 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 4 999 KČ
DO 166 000 KČ
 
 

Nemáte příjmy a potřebujete půjčku? Poradíme vám, kde ji získat

Půjček je v dnešní době jako hub po dešti. Ovšem o trochu složitější je situace, když žadatel nemůže doložit svoje příjmy. V takovém případě je nutné se soustředit na nebankovní produkt půjčka bez doložení příjmů.

Plusy nebankovních půjček bez doložení příjmů

 1. Jak již z názvu půjčky vyplývá, hlavní výhodou je její poskytnutí bez potvrzení o trvalých příjmech. Toho využívají zejména zaměstnanci ve výpovědní nebo zkušební lhůtě a dočasně nezaměstnaní. Dále klienti, kteří nechtějí, z jakéhokoliv důvodu, sdělit svoje příjmy

 2. Mezi další plusy určitě patří vyřízení žádosti obratem. To ocení určitě každý, kdo se ocitl ve složité finanční situaci.

 3. Zmínit bychom měli i to, že většina půjček bez doložení příjmu se současně řadí do kategorie půjček bez registru. Získat ji tedy může každý, kdo má zápis v registru dlužníků.

 4. Velká část těchto půjček nevyžaduje ručitele a je možné je použít na cokoliv.

 5. Nakonec musíme zmínit dostupnost tohoto finančního produktu. Výhodné půjčky bez doložení příjmů lze získat z pohodlí domova. Stačí vyplnit žádost na našem portálu.

Čeho se u nebankovních půjček bez doložení příjmů vyvarovat

Největším rizikem jsou tyto půjčky pro méně zodpovědné klienty. Jestliže nemáte příjmy, žádost o půjčku vám může být schválena. Ovšem to neznamená, že byste neměli být zodpovědní sami k sobě a k vašemu věřiteli. V tomto směru se totiž, hlavně chronickým dlužníkům, můžou prohloubit jejich finanční problémy.

Proto byste určitě neměli řešit váš rozpočet v duchu „vytloukání klínu klínem“. Snažte se vaši ekonomickou situaci co nejvíce a nejdříve stabilizovat.

Kde si půjčit bez doložení příjmů

S níže uvedenými půjčkami určitě neprohloupíte. Mají vstřícné podmínky, jejichž stav uvádíme k 10.6.2016.

Japonská půjčka

Japonská půjčka bez doložení příjmů nabízí až 4 999Kč s dobou splatnosti až 30 dnů. Tento nebankovní produkt má zajímavé výhody. Pokud si půjčujete poprvé a půjčku splatíte do 14 dní, bude zcela zdarma. Plusem jsou i jasně stanovené poplatky za půjčku. Za každých tisíc korun na 30 dnů zaplatíte 33 Kč. Každý si tak snadno spočítá, na kolik ho půjčka vyjde.

Žádost na našich stránkách může vyplnit každý, kdo je plnoletý a má trvalý pobyt v České republice.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je přímým konkurentem výše uvedené Japonské půjčky. Nabízí totiž také první půjčku zdarma, ovšem v o něco vyšším objemu – do 8 000Kč. Doba splatnosti je 30 dní. Postupně si lze půjčit až 20 000Kč. Od druhé půjčky se již platí klasický úrok.

O Zaplo půjčku může požádat český občan od věku 18 let.

FinPůjčka24

Třetí možností je nebankovní Finpůjčka24 bez doložení příjmů a bez ručitele. Získat můžete 1 000Kč – 8 000Kč na dobu až 35 dní. Pokud nestihnete termín splatnosti, není problém si ho prodloužit o dalších 35 dní.

K získání FinPůjčka24 je nutná plnoletost a trvalý pobyt na území ČR.

Jet money – peníze na cokoliv do 48 hodin

Jet money půjčka je něco, co si snadno vyřídí každý, kdo má stálý příjem, přesně jak zní slogan poskytovatele. Až sedmdesát tisíc korun během pár okamžiků, to je skvělá volba, když zrovna spěcháte na peníze. A doba splatnosti? Ta lze nastavit na třináct nebo až šestnáct měsíců, takže možnosti jsou pro klienty této společnosti vážně skvělé. Rychlé řešení jakýchkoliv finančních problémů v rodině, nechte si vytrhnout trn z paty a nestresujte se nad tím, že zrovna nemáte v rodinném rozpočtu žádné peníze navíc!

Půjčte si i patnáct tisíc

Půjčka 15000 Kč je dnes celkem obvyklá, dalo by se dokonce říci, že na trhu vůbec nejčastěji požadovaná, a to z jistě velmi pochopitelných příčin. Získat ji navíc můžete díky několika málo kliknutím myši, víc není třeba, prostě jen mít doma připojení k internetu a chvíli klidu na vyřízení. Úrokové sazby jsou velmi nízko, nemusíte mít spolužadatele a ani nebudete dodávat potvrzení o příjmu, to tu vůbec nehraje roli. U mikropůjček není nic takového třeba, předností je tu rychlé jednání bez sebemenších obezliček a vytáček.

Finanční řešení s absencí skrytých poplatků je jednoduše velká paráda, kterou nelze v žádném případě odmítnout, když se dostaví finanční trable. Rodina nepůjčí, přátelé se také obrátí zády, tak proč si nevzít úvěr rychle a zcela diskrétně? Půjčka bez registru je prostě řešením úplně pro každého, kdo potřebuje peněžitou injekci, a to nejpozději včera.

RPSN je vůbec nejdůležitější

Když se řekne RPSN, ne úplně každému se vybaví skutečný význam této pro svět půjček převelice důležité zkratky. Dokud to ale nevíte, neměli byste si ve vlastním zájmu sjednávat jakoukoliv půjčku, a to nejen přes internet. Je to totiž ukazatel, který nejvíce napoví, jak je půjčka výhodná nebo naopak varuje před tím, že byste mohli takříkajíc prodělat kalhoty. Zahrnuje totiž nejen úrok jako takový, ale i další věci – poplatky za vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu a tak podobně. Díky RPSN už nikdy nebudete vykolejeni z nabídek nebankovních úvěrů! Stačí se jen vždy ptát, kolik procent činí roční procentní sazba nákladů…

Půjčka bez registru

Nebankovní půjčky se rozdělují do několika menších kategorií dle problematiky a situace každého klienta zvlášť. Toto rozdělení u tradičních poskytovatelů nenaleznete a to z toho důvodu, že se ke všem klientům přistupuje naprosto shodným a proto i chybným způsobem. Pokud nemáte bankovní účet, nezískáte v bance úvěr. V případě, že máte bankovní účet sjednaný a následně vyvstane na povrch záznam v centrálním registru dlužníků, opět úvěr nedostanete.

Bankovní společnosti se chovají jako novodobý dinosauři bez špetky inovace či smysluplnějšího chování. Půjčky bez registru jsou tak vysvobozením. Půjčka bez registru a zástavy patří mezi nejdostupnější úvěry na českém trhu. Tento produkt nikterak nenahlíží do vaší platební minulosti a poskytuje pomoc i méně bonitním žadatelům. Nenechejte se zaskočit, do centrálního registru dlužníků se dostanete i za jednu opožděnou splátku svému operátorovi. Následně se vám pak uzavřou cesty ke všem tradičním poskytovatelům.

Podmínky pro získání půjčky bez registru

Půjčky bez nahlížení do registru nepředstavují žádné zvýšené nároky na splnění podmínek nutných ke schválení úvěru. Bohatě postačí, když se pohodlně usadíte do gauče a připravíte si dva platné doklady v podobě pasu, občanského průkazu, řidičského oprávnění nebo rodného listu. Musí vám být více jak 18 let a nesmíte zapomenout na nutnost disponovat trvalým bydlištěm na území České republiky. Pro sjednání tohoto modelu půjčky je nutné mít pravidelný měsíční příjem.

Výhody půjčky bez registru

Půjčky bez registru byly vytvořeny jen za jediným účelem poskytnout pomoc všem odmítnutým žadatelům z tradičních bankovních sfér. Zápis v registru je stopkou takřka všude, kam se podíváte. Další výhody tohoto úvěru jsou:

 • pohodlné sjednání

 • bez nahlížení do registru

 • bezúčelovost úvěru

 • dá se sjednat bez návštěvy pobočky

 • ještě téhož dne na účtu

 • bez skrytých poplatků

Postup vyřízení půjčky bez registru a zástavy

Pokud vás situace se zápisem v centrálním registrů dlužníků dostihla a vy potřebujete půjčit, nevěšte hlavu. Stále existuje seriózní možnost, jak docílit uspokojivé výpomoci pod taktovkou plnohodnotné a renomované společnosti. Připojte se k internetu a jednoduše vyplňte přiložený online formulář, kde zadáte základní údaje o své osobě. Následně nastavíte podrobné parametry půjčky a odešlete žádost ke chválení. Během několika minut získáte od společnosti odezvu, kladné vyřízení znamená okamžité odeslání financí na váš účet.

Pro koho je půjčka bez registru určená

Již samotný název nebankovního úvěru napovídá, že půjčka bez nahlížení do registru je vhodná pro takové žadatelé, kterým iniciále uvízly v centrálním záznamu neplatičů. Pokud je to i váš případ, obraťte se směrem do nebankovního sektoru poskytující právě tyto půjčky.

Nejvýhodnější půjčka 50 000 Kč? Zamiřte do Komerčky či Airbank

Výprodeje jsou v plném proudu a slevy v obchodech neberou konce. Výhodněji než kdykoliv v roce lze tak nakoupit od drobností za pár korun až po elektroniku či nábytek za desetitisíce. Pokud Vám v oku během výprodejové horečky zůstal právě dražší kousek, který si nemůžete dovolit zaplatit v hotovosti, přichází na řadu úvaha o půjčce. V případě výrazné slevy u kupovaného předmětu, může být půjčka vhodným řešením pro financování nákupu.

Modelový příklad

Novákovi si ve slevě vyhlédli novou kuchyňskou linku, která je zlevněná o 20 000 Kč a pořizovací cena je nyní 50 000 Kč. Pan Novák nespoléhá jen na nabídku své banky (ČSOB) a rozhodne se pro rychlé srovnání úvěrů přes webový srovnávač půjček objektivni.cz, kde zadá požadovanou částku 50 000 Kč se splatností na 60 měsíců. A výsledek?

Nejvýhodněji Novákovi vyřídí úvěr v Komerční bance, kde při měsíční splátce 1 021 Kč přeplatí za 60 měsíců 11 260 Kč. Přeplatek je tak stále nižší než sleva obchodníka na vybranou kuchyňskou linku a nákup na úvěr je stále finančně zajímavý. Na pomyslném druhém místě je GE Money bank, kde při splátce 1 023 Kč Novákovi přeplatí 11 380 Kč, tedy o 120 Kč více než v Komerční bance. Třetí místo pak uzavírá mBank se splátkou 1 060 Kč a přeplatkem 13 600 Kč. Domovská banka pana Nováka (ČSOB) nabízí 50 000 Kč za 1 085 Kč a přeplatek 15 100 Kč. Díky srovnávači úvěrů tak pan Novák ušetří necelé 4 000 Kč.

Tabulka s výsledky srovnání

Finanční společnost

splátka

základní úroková sazba

přeplatek

Komerční banka

1 021 Kč

8,30%

11 260 Kč

GE Money bank

1 023 Kč

8,40%

11 380 Kč

mBank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Zuno

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Equa bank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Sberbank

1 062 Kč

9,99%

13 720 Kč

Cetelem

1 084 Kč

10,87%

15 040 Kč

ČSOB

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

UniCredit bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Raiffeisen bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Air bank

1 110 Kč

11,90%

16 600 Kč

Era

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Cofidis

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Česká spořitelna

1 187 Kč

14,90%

21 220 Kč

Home Credit

1 282 Kč

18,46%

26 920 Kč

Bonus za řádné splácení pomůže

Výše zmiňované pořadí je sestaveno na základě základních úrokových sazeb finančních společností. Tento úrok budou Novákovi mít i v případě občasných zpoždění splátek úvěru, které samozřejmě nebudou větší než několik dní. Pokud by se ale Novákovým dařilo splácet úvěr vždy řádně, nejpozději k termínu měsíční splátky, mohou se těšit u některých finančních poskytovatelů na bonus ve formě vrácení části přeplatku či odpuštění splátek.

Jaký by byl tedy výsledek se započítáním bonusu?

Na první místo se před Komerční banku dostane Air bank, která za řádné splácení odpustí Novákovým 6 splátek a výsledný přeplatek tak spadne pod 10 000 Kč na 9 940 Kč. Druhá je pak Komerční banka s přeplatkem 11 260 Kč a třetí GE Money s přeplatkem 11 380 Kč.

Tabulka s výsledky srovnání u zvýhodněných sazeb

Finanční společnost

splátka

Zvýhodněná úroková sazba

přeplatek

Air bank

1 110 Kč

8,20%

9 940 Kč

Komerční banka

1 021 Kč

8,30%

11 260 Kč

GE Money bank

1 023 Kč

8,40%

11 380 Kč

mBank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Zuno

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Equa bank

1 060 Kč

9,90%

13 600 Kč

Sberbank

1 062 Kč

9,99%

13 720 Kč

Cetelem

1 084 Kč

10,87%

15 040 Kč

ČSOB

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

UniCredit bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Raiffeisen bank

1 085 Kč

10,90%

15 100 Kč

Česká spořitelna

1 187 Kč

12,70%

16 472 Kč

Era

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Cofidis

1 161 Kč

13,90%

19 660 Kč

Home Credit

1 282 Kč

18,46%

26 920 Kč

Zdroj: www.objektivni.cz

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou v oblasti financí malým fenoménem. Ještě donedávna neexistovala jiná možnost zápujčky než přes své přátele nebo bankovní společnost. Pokud vám bankovní společnost odmítla z jakýchkoliv důvodů pomoci a rodina si to nemohla dovolit, na řadu přišli lichváři. Naštěstí se na celosvětovém trhu objevily seriozní nebankovní půjčky, které využily navýšené poptávky po dostupném a férovém finančním produktu. Úvěry z tohoto sektoru oplývají bez počtem výhod a vždy se snaží poskytnout tu nejjednodušší cestu k penězům. Bez zbytečných průtahů, papírování nebo zdržování.

Poskytovatelé si jsou moc dobře vědomi toho, jak je rychlost při vyřizování půjčky důležitou komoditou. Právě tyto důvody vedou k nejrychlejší cestě, jaká byla kdy stvořena. Stačí jen vyplnit velice krátký online formulář, odeslat jej a během další chvíle očekávat požadované finanční prostředky na vámi uvedeném bankovním účtu. Nenechejte se připravit o své sny a požádejte o pomoc nejrychlejší poskytovatele úvěru na českém trhu.

Podmínky získání nebankovní půjčky

Úvěr zvaný rychlá nebankovní půjčka, ale i další obdobně sestavené finanční produkty patří k těm nejdostupnějším na trhu. Dá se tedy očekávat, že i jejich způsob vyřízení nebo schválení vám nezabere více jak několik málo minut a skutečně tomu i tak je. Hlavní podmínkou je věk plnoletosti a dva platné doklady totožnosti společně s trvalým bydlištěm na území České republiky. Rovněž je nutné disponovat pravidelným měsíčním příjmem.

Výhody nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky pro problémové klienty, rychlá nebankovní půjčka nebo ostatní typy nebankovních produktů spojuje především benevolentnost, dostupnost a rychlé sjednání.

 • bez nahlížení do registru

 • sjednatelné z domova

 • bez osobního kontaktu

 • rychlé a seriózní

 • dostupný produkt

 • půjčka bez zdržování

Postup při žádání o nebankovní půjčky

Při požádání o nebankovní půjčky si připravte dva platné doklady totožnosti a několik minut svého času. Připojte s k internetu a na příslušných stránkách vyplňte krátký online formulář, v některých případech jen požadovanou částku a kontakt na sebe. Během následujících okamžiků budete kontaktování operátorem a domluvíte se na dalších podrobnostech. Pokud bude úvěr schválený, peníze se zasílají ihned na váš účet.

Pro koho je rychlá nebankovní půjčka určena

Rychlá nebankovní půjčka je určena pro všechny typy klientů, kteří nemohou nebo nechtějí navštívit bankovní společnost. Ať už patříte do rizikové skupiny či žadatele s nedostatkem času, jste na správném místě. Sjednání a vyřízení nebankovní půjčky je opravdu rychlý proces.

Hledáte úvěr? Srovnávejte nabídky

Rozhodování o tom, jaký si vzít úvěr, nesmíte podcenit. Nabídky různých půjček se k vám dostávají ze všech stran. Není ale dobré podlehnout nátlaku a vzít si první půjčku, s jejíž agresivní reklamou se setkáte. Mnohem lepší je podrobně si prostudovat větší množství nabídek a teprve na jejich základě zvolit tu nejlepší.

Porovnávejte různá kritéria

Jestliže opravdu o úvěru uvažujete, vyberte si nebankovní půjčku online, k tomu vám pomůže srovnávač půjček. Díky němu získáte přehled o situaci na finančním trhu. S čím se seznámíte?

 • Vytvoříte si přehled o tom, jaké společnosti úvěry nabízejí, jaké mají zázemí a historii.

 • Ověříte si, v jaké výši si můžete vzít úvěr.

 • Uvidíte jaké úrokové sazby a RPSN mají jednotlivé půjčky.

 • Zjistíte, zda k úvěru potřebujete ručitele nebo zástavu nemovitosti.

 • Získáte informaci, zda součástí schvalování je i prověřování v registru dlužníků.

V závěru srovnávání už budete vědět, jaké kritérium je pro vás nejdůležitější, a podle něho se rozhodnete.

Půjčka určená pro všechny

Chcete-li už přejít ke konkrétním úvěrům, přečtěte si recenzi Zaplo půjčky, kde si můžete projít přednosti krátkodobých úvěrů. Patří mezi ně:

 • Okamžité schválení

 • Široký rozsah potenciálních klientů (zaměstnanci i podnikatelé, ale i důchodci či ženy na mateřské dovolené)

 • Žádná zbytečná a zdlouhavá administrativa

 • Rychlé zaslání peněz na účet

Jako férová recenze ovšem upozorňuje i na některé negativní jevy, jako například nutnost zaslat platbu ve výší 1 Kč pro ověření identity žadatele a dále i vyšší úrokové sazby.

Seriózní a transparentní nabídka

Pověst seriózního poskytovatele půjček má i Kredito24, společnost známá transparentním přístupem ke svým klientům. Díky němu zájemce o půjčku přesně ví, kolik peněz má splatit a dokdy. Je informovaný předem o všech podmínkách půjčky. 

Kdo si může vzít malou půjčku?

Stává se vám často, že nevycházíte s penězi do další výplaty? Také jste už jistě využili nabídku na malou půjčku. Dlužníci se často dostávají do nepříjemné finanční situace zejména v okamžiku kdy mají nečekané nebo větší výdaje a žádnou finanční rezervu. Dostávají se pak do situace, kdy jim rodina nebo přátelé nemohou nebo nechtějí pomoci. Jediným řešením jsou pak půjčky pro dlužníky. Kdy díky těmto penězům vyřeší nepříjemnou situaci.

Co jsou malé půjčky?

Jedná se o krátkodobé půjčky poskytované v menších částkách od 500 Kč a dále dle vybrané společnosti do 5 až 10 000 korun. Splatnost je nastavena na třicet dní s možností prodloužení za mírný poplatek, který má pochopitelně každá společnost nastaven jinak. Malou půjčku si může vzít prakticky kterákoliv osoba starší 18 let. Stačí mít trvalý pobyt v Čr, platný doklad totožnosti a číslo účtu. Proč si nejčastěji půjčujeme? Důvodů je mnoho nejen netrpělivé čekání na výplatu. Téměř 27 Čechů si bere půjčku kvůli dětem. Kompletní statistiku naleznete na bankovnipoplatky.com Nevýhodou malých půjček je vyšší poplatek za poskytnutí půjčky, který je v řádech stokorun. Výjimkou je Japonská půjčka, kde zaplatíte 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Vybírejte si půjčky za pomoci online srovnání, které vám okamžitě přehledně ukáže jednotlivé typy půjček.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je oblíbenou a vyhledávanou malou půjčkou, kdy je pro nové zákazníky až do 8 000 Kč bez poplatku. Pro sjednání půjčky Zaplo je potřeba mít vlastní účet v bance, více než 21 let, platný doklad totožnosti, jehož kopii musíte odeslat. Peníze pak vrátíte do třiceti dní a vyplaceny vám jsou do deseti minut od schválení žádosti. Půjčku vyřídíte do deseti minut bez jakýchkoliv problémů. Je nutno nahrát kopii OP a zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Ten je nevratný i v případě zamítnutí půjčky.

Další varianty spolehlivých malých půjček jsou Japonská půjčka, půjčka Ferratum, Kouzelná půjčka, kredito24 a řada dalších. Obecně mají velmi podobné podmínky. Liší se poskytovanými částkami, nabídkou první půjčky zdarma. Počet dní splatnosti zůstává stejný pro všechny, s možností prodloužení.

Když dojde na splácení

Došlo na splácení půjčky, ale vy na splátku nemáte? Pouze část dlužníků uhradí tento dluh bez problémů. Mnoho z nich se do potíží dostane z důvodu nemoci nebo dočasného výpadku příjmů, ze kterých měla být půjčka splacena. Společnost vám pravděpodobně napočítá sankce a dlužník se ocitne ve spirále dluhů, kdy může dojít na exekuci případně vyhlášení úpadku. Mnoho zákazníků se zadlužuje bez nějaké soudnosti. Je přitom jedno, zda jde o malou nebo velkou půjčku. Cesta ven z dluhů není nijak jednoduchá. Důležité je snížit výdaje, pomalu si vytvářet finanční rezervu a v žádném případě si nepůjčovat další peníze.

Vybírejte si malou půjčku zodpovědně

Nejen dlužníci a problémoví klienti se musí chovat zodpovědně. I poskytovatelé půjček musí být poctivým subjektem, který si klienty prověří, nežádá poplatky předem. Je mnoho poskytovatelů, kteří za vidinou vysoké provize půjčují prakticky každému, kdo si o půjčku řekne. Malou půjčku tak získá skutečně každý. Najde se i mnoho společností, jenž půjčují problémovým klientům právě s tím, že dluhy splácet nebudou a obratem jim naroste penále. Server měšec.cz vám poradí, jak být správným věřitelem i klientem.  

Co jsou to mikropůjčky a jak vám mohou pomoct?

V současnosti není rozhodně jednoduché vyjít s penězi. Většina lidí nemá příliš vysoké platy. Proto rodinné rozpočty bývají napnuté a vše je rozpočítáno doslova do poslední koruny. Jakmile dojde k nějakým nečekaným výdajům na víc, přináší to velké komplikace. Přesto i situace, kdy vám v poštovní schránce přistane třeba vyšší faktura, než jste čekali, má řešení.

Malé půjčky nevyžadují smlouvu

Především nepodléhejte panice. Nejvýhodnější půjčka vám dokáže pomoci z nelehké situace. Obrovskou výhodou je, že dnes jsou půjčky mnohem dostupnější. Finanční trh nabízí široké spektrum různých půjček. Pro vás jsou nejvhodnějším řešením mikropůjčky. Jedná se o malé úvěry, pohybující se pouze v řádu několika tisíc korun, které vám zalepí výpadek v rozpočtu nebo zaplatí výdaj, s nímž jste nepočítali. Malé úvěry do 5000 Kč podle zákona nevyžadují písemnou smlouvu, což velmi zjednodušuje celý proces jejich sjednávání. Proto se velká část nebankovních společností specializuje právě na ně. Není problém získat takovou půjčku velice rychle, dokonce i během několika minut. Doba splatnosti se obvykle pohybuje do 30 dnů. Záleží potom na konkrétním poskytovateli, je-li možné si lhůtu prodloužit, na jak dlouho a za jakých podmínek. Každá ze společností má pravidla nastavena trochu jinak a vy se s nimi musíte seznámit ještě před vlastní uzavřením úvěru.

Mikropůjčky mohou být výhodné

Může nastat situace, kdy se vám taková půjčka před výplatou bude velice hodit, abyste bez potíží překlenuli nepříjemnou finanční tíseň. Je třeba ale upozornit, že lepení rozpočtu mikropůjčkami by se u vás nemělo stát trvalou záležitostí. Vždy je třeba brát si jenom takovou půjčku, u které si budete jisti, že ji bez potíží splatíte. Možná máte obavy, jestli si na trhu mikropůjček dokážete vybrat tu pravou, která bude pro vás nejvýhodnější. Od toho jsou srovnávače, aby vám poradily. Najdete v nich porovnání možností, které nabízejí jednotliví poskytovatelé. Nejde jenom o výši úvěru, ale také o podmínky poskytnutí půjčky, výší úroků, dobu splatnosti. Všechny tyto věci samozřejmě mají vliv na rozhodování, jaký mikroúvěr vybrat.

Kritéria výběru

Podle čeho byste se měli při výběru rozhodovat?

 • Poskytnutí první půjčky zdarma. Řada společností nabízí možnost, že pokud si půjčujete poprvé, neplatíte žádný úrok. Vrátíte jenom tolik, kolik jste si půjčili. To vám výrazně sníží náklady na půjčku.

 • Hledejte tam, kde je nízký úrok. Půjčku tak zbytečně nepřeplácíte.

 • Vybírejte si společnosti, které jsou otevřené všem klientům. Podstatně tak stoupne šance, že půjčku získáte. U nebankovních společností nejsou náročná kritéria pro získání půjčky. Obvykle musíte být starší 18 let, mít zde trvalý pobyt nebo české občanství a bankovní účet. Jinak nezáleží na tom, jaké máte sociální postavení. Peníze díky tomu mohou získat i lidé s nižšími příjmy.

 • Výbornou volbou je půjčka bez registru. Díky ní se vám nebude nikdo pitvat ve finanční minulosti a zkoumat, zda jste někdy někomu nedlužili po splatnosti a tudíž nemáte záznamy v registru dlužníků. To je výhradně vaše věc, citlivé údaje nikdo analyzovat nebude.

 • Volte možnosti, kde se dá vše sjednat online. Nepotřebujete nikam chodit a uspoříte čas.

 • Vyhněte se papírování. Berte si půjčku tam, kde po vás nebudou chtít žádná zbytečná potvrzení o příjmech.

Jednoduchý postup

Sjednání mikropůjčky je velice jednoduché. Najdete si webové stránky společnosti, od níž si půjčujete. Nastavíte si, kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Vyplníte a odešlete formulář žádosti. Obratem se dozvíte, zda vám bude půjčka poskytnuta. Pak už se s vámi operátor domluví na podrobnostech a peníze putují na váš účet.

Rychlá nebankovní půjčka kdykoliv jen na 30 dní

Je sobota, neděle nebo svátek a vás potkal nečekaný výdaj. Co teď? Všechny bankovní instituce mají zavřeno, a vy přece potřebujete peníze hned, nemůžete na ně dlouho čekat. Nic si z toho nedělejte, i taková situace se dá snadno a s přehledem vyřešit. Není potřeba čekat na to, až bude všední pracovní den a otevřou v bankách. Velice snadno se objedete i bez nich.

Nikdy není zavřeno

Pomůže vám nebankovní půjčka ihned. V tomto případě nemusíte čekat, až někde otevřou. Jednoduše je otevřeno stále, nonstop. Může být sobota neděle nebo svátek, ráno, dopoledne, poledne, večer nebo noc a vy se i tak dočkáte potřebných peněz. Zažádat o ně můžete kdykoli. Nedostane se vám odpovědi: Nepůjčujeme, máme zavřeno, přijďte v pondělí.

Přednosti půjček

Jaké další výhody nabízejí nebankovní půjčky? Je jich celá řada:

 • Rychlost

Můžete peníze získat klidně i do 10 minut od podání žádosti. Vyplnit online formulář s kontaktními a osobními údaji na internetu vám nebude trvat déle než 2 minuty. Odešlete ho a obratem se dozvíte, zda jste půjčku získali. Pokud ano, což je velmi pravděpodobné, ozve se vám operátor, který s vámi dojedná podrobnosti. Jakmile je vše schváleno a dojednáno, už jsou peníze na cestě na váš účet. Nebankovní společnosti mají více účtů u různých velkých bank. Je tedy velice pravděpodobné, že mají účet i u té vaší. Proto když jde o transakci v rámci jedné banky, vše proběhne rychle, v řádu minut. Tvrzení, že peníze získáte do čtvrt hodiny, tedy rozhodně není přehnané. Krátkodobá půjčka se dá sjednat velice rychle.

 • Žádné zbytečné papírování

U malých úběrů do 5000 Kč není třeba uzavírat písemnou smlouvu, což stanoví zákon. Proto se obejdete bez rozsáhlého papírování, které samozřejmě proces získání půjčky výrazně prodlužuje.

 • Nenahlíží se do registru

Máte záznam v registru dlužníků a bojíte se, že půjčku nezískáte právě z těchto důvodů? Nemějte strach. Do registru se nenahlíží, takže nemůžete o získání úvěru přijít. Všichni klienti mají naprosto čistý štít a je jenom na nich, zda si nějak zkazí pověst tím, že nebudou včas splácet.

 • Dostupnost

Půjčky jsou dostupné každému. Nezáleží na tom, jak velký je váš příjem. Nikdo nezkoumá výši vašeho platu, jste-li zaměstnanec. Nezjišťuje zisky v případě podnikatelů, výši podpory u nezaměstnaných nebo také sumu, kterou pobíráte jako matka na mateřské. Šanci získat peníze má každý bez rozdílu. Je proto jenom na vás, jak ji využijete. Apelujeme ale na vás, abyste si půjčovali zodpovědně a jenom takovou částku, kterou budete schopni splatit.

 • Férové podmínky

Předem víte, kolik jste si půjčili, kolik peněz máte vrátit a dokdy. Skvělá je možnost sjednání první půjčky zdarma. Neplatíte přitom žádný úrok, vracíte jenom to, co jste si půjčili. 

 

Jak na žádost o oddlužení?

Jsou vaše dluhy tak velké, že vám doslova přerůstají přes hlavu? Pokud je tomu skutečně tak, je dobro cestou oddlužení. I zde vše začíná samotnou žádostí. Podívejme se na několik důležitostí.

Samotná žádost je samozřejmě dokumentem, který je třeba získat a náležitě vyplnit. Je třeba pamatovat na to, že právě ona je jedinou překážkou mezi námi a tím, zda ji soud schválí. Proto je dobré nezapomínat na to, že by žádost měla být vyplněna důkladně a hlavně pravdivě. Jedině tak budeme mít šanci na úspěch, ať už jsme v jakékoliv situaci.

Co žádost o oddlužení vyžaduje?

Podívejme se společně na několik náležitostí, bez kterých se daná žádost zaručeně neobejde. Pokud bychom měli být konkrétní, jsou to samozřejmě informace o naší osobě. Tedy naše osobní informace. Dále žádost o oddlužení vyžaduje i informace o našich závazcích. Tedy kolik a komu dlužíme, nebo jak daný dluh vůbec vznikl. Aby byla žádost úspěšně schválena, je třeba soud přesvědčit i o tom, zda budeme schopni peníze splácet. Proto uvádíme jak příjmy minulé, tak i odhad příjmů budoucích. Na co dále nezapomínáme, to je soupis našeho majetku. Ten je spojený primárně s tím, že i jeho prodejem lze dluhy vyřešit.

Pomoc odborníků při oddlužení fyzické osoby přijde vhod

Zapomínat nesmíme ani na to, že na vyplnění žádosti nemusíme být sami. Pro mnoho lidí je to natolik složitý postup, že raději využijí profesionálů, kteří s tím pomohou. Fakticky vše proběhne tak, že jednoduše sdělíte a předáte všechny informace a žádost je následně sepsána za vás. Máte tak jistotu, že bude plně v pořádku a tím zvýšíte i šance na to, že bude oddlužení fyzické osoby skutečně schváleno. I proto se touto cestou vydává řada lidí. Upozornit ale musíme na to, že vždy je třeba myslet na výběr kvalifikované pomoci, jelikož v daném segmentu někdy narazíme i na různé podvodníky.

Copyright 2013 - 2021 - OmegaInzerce.cz