VLOŽIT INZERÁT
VÝŠE PŮJČKY:
OD 1 000 KČ
DO 10 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 5 000 KČ
DO 50 000 KČ
 
VÝŠE PŮJČKY:
OD 4 999 KČ
DO 166 000 KČ
 
 

Nemáte příjmy a potřebujete půjčku? Poradíme vám, kde ji získat

Půjček je v dnešní době jako hub po dešti. Ovšem o trochu složitější je situace, když žadatel nemůže doložit svoje příjmy. V takovém případě je nutné se soustředit na nebankovní produkt půjčka bez doložení příjmů.

Plusy nebankovních půjček bez doložení příjmů

  1. Jak již z názvu půjčky vyplývá, hlavní výhodou je její poskytnutí bez potvrzení o trvalých příjmech. Toho využívají zejména zaměstnanci ve výpovědní nebo zkušební lhůtě a dočasně nezaměstnaní. Dále klienti, kteří nechtějí, z jakéhokoliv důvodu, sdělit svoje příjmy

  2. Mezi další plusy určitě patří vyřízení žádosti obratem. To ocení určitě každý, kdo se ocitl ve složité finanční situaci.

  3. Zmínit bychom měli i to, že většina půjček bez doložení příjmu se současně řadí do kategorie půjček bez registru. Získat ji tedy může každý, kdo má zápis v registru dlužníků.

  4. Velká část těchto půjček nevyžaduje ručitele a je možné je použít na cokoliv.

  5. Nakonec musíme zmínit dostupnost tohoto finančního produktu. Výhodné půjčky bez doložení příjmů lze získat z pohodlí domova. Stačí vyplnit žádost na našem portálu.

Čeho se u nebankovních půjček bez doložení příjmů vyvarovat

Největším rizikem jsou tyto půjčky pro méně zodpovědné klienty. Jestliže nemáte příjmy, žádost o půjčku vám může být schválena. Ovšem to neznamená, že byste neměli být zodpovědní sami k sobě a k vašemu věřiteli. V tomto směru se totiž, hlavně chronickým dlužníkům, můžou prohloubit jejich finanční problémy.

Proto byste určitě neměli řešit váš rozpočet v duchu „vytloukání klínu klínem“. Snažte se vaši ekonomickou situaci co nejvíce a nejdříve stabilizovat.

Kde si půjčit bez doložení příjmů

S níže uvedenými půjčkami určitě neprohloupíte. Mají vstřícné podmínky, jejichž stav uvádíme k 10.6.2016.

Japonská půjčka

Japonská půjčka bez doložení příjmů nabízí až 4 999Kč s dobou splatnosti až 30 dnů. Tento nebankovní produkt má zajímavé výhody. Pokud si půjčujete poprvé a půjčku splatíte do 14 dní, bude zcela zdarma. Plusem jsou i jasně stanovené poplatky za půjčku. Za každých tisíc korun na 30 dnů zaplatíte 33 Kč. Každý si tak snadno spočítá, na kolik ho půjčka vyjde.

Žádost na našich stránkách může vyplnit každý, kdo je plnoletý a má trvalý pobyt v České republice.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je přímým konkurentem výše uvedené Japonské půjčky. Nabízí totiž také první půjčku zdarma, ovšem v o něco vyšším objemu – do 8 000Kč. Doba splatnosti je 30 dní. Postupně si lze půjčit až 20 000Kč. Od druhé půjčky se již platí klasický úrok.

O Zaplo půjčku může požádat český občan od věku 18 let.

FinPůjčka24

Třetí možností je nebankovní Finpůjčka24 bez doložení příjmů a bez ručitele. Získat můžete 1 000Kč – 8 000Kč na dobu až 35 dní. Pokud nestihnete termín splatnosti, není problém si ho prodloužit o dalších 35 dní.

K získání FinPůjčka24 je nutná plnoletost a trvalý pobyt na území ČR.

Copyright 2013 - 2021 - OmegaInzerce.cz